KTU chorvedei Danguolei Beinarytei – mero padėka už miesto garsinimą
2011-04-21

Šiandien naujasis miesto meras Rimantas Mikaitis padėkojo Kauno burgundiškajam chorui ir jo generolei, KTU akademinio choro „Jaunystė“ vadovei Danguolei Beinarytei.

„Dėkoju už tai, kad televizijos projekte "Chorų karai" garsinote Kauno vardą, dainos ir muzikos gerbėjams kiekvieną sekmadienį suteikėte daug malonių emocijų“, ­- sakė meras R. Mikaitis.

Burgundiškojo choro vadovei Danguolei Beinarytei meras įteikė pasidabruotą J. Vileišio medalį ir gėlių, o choreografui, vadybininkui ir visiems choristams ­ ­- padėkos raštus.
Choro vadovė D. Beinarytė padėkojo merui ir Tarybos nariams už įvertinimą, o choristams - už meilę dainai, kantrybę ir išklausytas jos pastabas.

Choras, vadovaujamas D. Beinarytės, įrodė, kad Kaunas, Dainų švenčių pradininkas, puoselėja chorų tradicijas, dainomis garsina miesto vardą.

Reikia pažymėti ir tai, kad choristams už pirmąją vietą buvo paskirta premija. Šias lėšas choristai bendru sutarimu paskiria gamtos nuniokotam Ąžuolynui atsodinti.

Šis kilnus choristų poelgis ir meilė gamtai yra gražus pavyzdys visos Lietuvos piliečiams, kad savo meilę Tėvynei visada reikia įrodyti ne žodžiais, o darbais.

Burgundiškojo choro atliekamą patriotinę dainą kartu su choristais dainavo visi, susirinkusieji. Choristus jie pagerbė ne tik plojimais, bet ir atsistojimu dainuojant ir išlydint.

Kauno miesto savivaldybės ir KTU Viešųjų ryšių skyriaus inf.