Pratęsiama studentų apklausa apie rudens semestre studijuotų modulių ir jų dėstymo kokybę
2009-01-19

Iki vasario 9 d. pratęsiama studentų apklausa apie rudens semestre studijuotų modulių ir jų dėstymo kokybę. Šia apklausa siekiama, kad kiekvieną studijų modulį įvertintų visi jį pasirinkę studentai ir taip prisidėtų prie jo tobulinimo. Apklausą organizuoja Studijų ir Informacinių sistemų tarnybos.

Ilgalaikius apklausų rezultatus naudoja studijų programų komitetas, atestuodamas studijų modulius, atestacijos komisija, fakultetų administracija, vertindamos dėstytojų darbą, studentų atstovybės. Bendrieji apklausos rezultatai aptariami rektorato, dekanatų ir katedrų posėdžiuose. Viešinama tik apibendrinta apklausos rezultatų statistika.

Su ankstesnių apklausų rezultatais – Jūsų aktyvumu ir studijų modulių vertinimu – galite susipažinti čia

Dalyvavimas apklausoje savanoriškas, Jūs galite atsisakyti vertinti studijų modulius, tačiau turite patvirtinti savo atsisakymą prisijungę prie elektroninio klausimyno ir nurodę atsisakymo priežastį.

Nusprendę nevertinti studijų modulių ir nepatvirtinę šio savo sprendimo akademinėje informacijos sistemoje, Jūs prarasite galimybę sesijos metu atsiskaityti už semestro metu neatliktas savarankiško darbo užduotis, o neišlaikytą per sesiją egzaminą laikyti pakartotinai (dar vieną kartą).

Tokia nuolaida iki šiol buvo taikoma visiems studentams, nors ji ir nebuvo privaloma, kadangi Universitete jau seniai naudojama kaupiamoji studentų žinių vertinimo sistema. Nuo šiol nuolaidos gali tikėtis tik studentai, skyrę dėmesio studijų modulio tobulinimui. Sprendimas suderintas su Studentų atstovybe.

Studijų modulių vertinimo elektroninį klausimyną rasite universiteto tinklalapyje, akademinės informacijos sistemos studentų asmeniniuose darbo laukuose ►

P.S. Dėl galimų techninių nesklandumų kreipkitės el. paštu ist@ktu.lt

KTU Studijų ir Informacinių sistemų tarnybų inf.