Paskaita „Laisvosios ekonomikos šaltiniai ir tikslai“
2009-05-04

Gegužės 5 d., antradienį, 16 val. KTU Ekonomikos ir vadybos fakultete (Laisvės al. 55), 505 auditorijoje kun. dr. Kęstutis Kevalas skaitys paskaitą „Laisvosios ekonomikos šaltiniai ir tikslai“.

Kun. dr. Kęstutis Kėvalas sausio pabaigoje Kauno Vytauto Didžiojo universitete, Katalikų teologijos fakultete apgynė teologijos daktaro disertaciją tema: „The Origins and Ends of the Free Economy as Portrayed in the Encyclical Letter Centesimus Annus“ („Laisvosios ekonomikos šaltiniai ir tikslai pagal encikliką Centesimus annus“).

Mokslinis darbo vadovas – dr. Samuel Gregg iš Acton instituto Mičigano valstijoje (JAV) ir vizituojantis profesorius Jono Pauliaus II institute Melburne (Australija). Tarp komisijos narių buvo ir Kauno technologijos universiteto profesorius Vytautas Snieška.

Renginį organizuoja KTU Sielovados grupė, tel. 30 00 59

Viešųjų ryšių skyriaus inf.