Kryžių kalne bus pašventintas Studentų kryžius
2009-05-08

Buvę Lietuvos veterinarijos akademijos absolventai bei dėstytojai kviečia visus Lietuvos aukštųjų mokyklų studentus, absolventus, docentus ir profesorius į Studentų kryžiaus pašventinimo iškilmes, kurios vyks gegužės 8 d. Kryžių kalne. Kryžių šventins ir susirinkusius renginio dalyvius laimins Šiaulių vyskupas Eugenijus Bartulis.

Renginio programa

12.00 val. Šiaulių katedroje (Aušros takas 3, Šiauliai) šv. Mišios už esamus ir buvusius studentus bei dėstytojus. Giedos Šiaulių universiteto choras „Pavasaris“.

13.00 val. Šiaulių katedroje koncertuos Lietuvos muzikos ir teatro akademijos studentai.

13.30 val. Studentų kryžiaus išnešimas į Kryžių kalną.

14.00 val. Studentų kryžiaus pašventinimas.

Renginio iniciatorė – doc. Birutė Štuikytė. Dar sovietų okupacijos metais ji kartu su studentais planavo Kryžių kalne statyti kryžių Lietuvos studentijai, bet tuometė valdžia grasino skaudžiomis sankcijomis dėstytojams, kurie žengs į Kryžių kalną.

Išsamesnės informacijos teirautis studentų koordinatoriaus Karolio Uginto, tel. 8 600 82067, el. p. karolisro@gmail.com arba projekto vadovo Alvydo Malinausko, tel. 8 684 37000, el. p. alvydas.malinauskas@gmail.com.

Viešųjų ryšių skyriaus inf.