EN
KAUNO TECHNOLOGIJOS UNIVERSITETAS
 
 
 
IŠSAMIAU APIE ĮVYKIUS
INFORMACIJA
Apie Universitetą
Struktūra
Studijos
Moksliniai tyrimai
Tarptautiniai ryšiai
Biblioteka
Renginiai ir įvykiai
 
Moksleiviams
Stojantiesiems
Studentams
Darbuotojams
Absolventams
Visuomenei
Verslui
 
2011 1 2 3 4 5 6 7 8
2010 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2009 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2008 1 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
      
Rodyti visas

  2008 m. June
 
Adolfas Damušis: Aš tikiu Lietuva, tikiu tauta. Vidmantas Valiušaitis („Verslo žinios“, 2008-06-27)
Gerbiamas Prezidente, Jūs nešate didelę atsakomybę už tvirtą Lietuvos valstybės egzistenciją ir jos žmogaus geresnę buitį, kuri Tėvynėje labai sunkioje būklėje. Ieškokime kelių ir galimybių sujungti visas tautoje esančias pozityvias jėgas dėl vieno mums visiems brangaus tikslo – Lietuvos gerovės. Lietuvos žmogus skausmingai kantriai laukia geresnio rytojaus. Tegul jis tampa tikrove. To linkiu Lietuvai iš gilumos širdies, ir tesaugo ją Dievas“, – priimdamas Vyčio kryžiaus ordiną už pasipriešinimą sovietų ir nacių okupaciniams režimams rengėsi ištarti dr. Adolfas Damušis (1908–2003).
išsamiau
Beatričė nuspalvino miestą. Mantas Tomkūnas („Kauno diena“, 2008-06-27)
Kauną savo vizitu birželio 26 d. pagerbusi Nyderlandų karalienė Beatričė privertė policininkus laikinai užtverti miesto gatves, sukėlė vairuotojų nepasitenkinimą, tačiau smarkiai pagyvino miesto kasdienybę.
Ankstyvą rytą atskridusi į Kauną garbi viešnia po oficialus pasisveikinimo su gausia svita aplankė bendrovę „Elinta“, susipažino su Kauno technologijos universiteto studentų bei įmonės moksliniais darbais.
išsamiau
Klimatą gerinti gali ir kukliau supakuota varškė. Olava Strikulienė („Respublika“, 2008-06-26)
Birželio 25 d. Kaune Danijos ambasados ir Kauno technologijos universiteto (KTU) organizuotame seminare apie pasaulio klimato kaitą kalbėjęs Vilniaus Dailės Akademijos (VDA) studentas Darius Jaruševičius teigė, jog energetinius išteklius galima pradėti taupyti nuo kasdienių prekių pakuočių.
išsamiau
Ką studijuoti? Kur studijuoti? Už kiek studijuoti? Rasa Žemaitienė („Šeimininkė“, 2008 m. birželio 25 – liepos 1 d.)
Vasara karščiu nelepina, bet abiturientams vis tiek karšta. Ir nors dauguma jų jau žino, kuo ketina būti, atsakymai į karštus klausimus dar prieš akis. Pavyks ar nepavyks patekti į valstybės finansuojamą vietą, kiek reikės mokėti, o gal geriau studijas rinktis kur nors Vakaruose nei reformų iškamuotoje Lietuvos švietimo sistemos mokykloje?
Lietuvos aukštųjų mokyklų asociacijos bendrajam priėmimui organizuoti (LAMA BPO) prezidentas prof. Pranas Žiliukas atsakyti į visus šiuos klausimus tikrai negalėtų, tačiau kad jis už aukštojo mokslo studijas Lietuvoje – akivaizdu.
išsamiau
Priimtas Aukštojo mokslo įstatymo pakeitimo ir papildymo įstatymas su Respublikos Prezidento pataisomis

LR Seimo išplatintame pranešime žiniasklaidai informuojama, kad 2008 m. birželio 26 d. Seimas priėmė Aukštojo mokslo įstatymo 22, 23, 25, 47, 56, 58, 59, 60, 61 straipsnių pakeitimo ir papildymo įstatymą (projektas Nr. XP-2983 Gr) su Respublikos Prezidento pasiūlymais.
išsamiau
Branduolinės energetikos specialistai tobulino anglų kalbos žinias

Lietuvos politikai kol kas derasi dėl Ignalinos atominės elektrinės darbo pratęsimo, valstybės ūkio raidos planuose jau yra naujos atominės jėgainės statyba, tad mūsų Universiteto branduolinės energetikos specialistai ne tik rūpinasi naujų šios srities kadrų ugdymu (nuo naujųjų mokslo metų abiturientai gali rinktis ir branduolinės energetikos studijas Mechanikos ir mechatronikos fakultete), bet ir vykdo specialistų keitimosi įvairiomis branduolinės energetikos srities žiniomis projektus.

išsamiau
Aptartos klimato kaitos problemos

Birželio 25 d. Kauno technologijos universitete vyko Universiteto ir Danijos ambasados organizuotas seminaras „Klimato kaita“. Renginyje dalyvavusio Danijos ambasadoriaus Lauridso Mikaelseno teigimu, tai vienas iš keleto renginių, kuriuos organizuoja Danijos ambasada Lietuvoje, siekdama aktualizuoti klimato kaitos, aplinkos apsaugos ir kitas šio srities problemas.

išsamiau
Tarptautinėje konferencijoje – apie virtualių pasaulių modeliavimą

Liepos 7–11 d. Kauno technologijos universitete vyks 39-oji tarptautinės modeliavimo ir žaidimų asociacijos (ISAGA) konferencija „Žaidimai: virtualūs pasauliai ir realybė“, kurioje numatoma pasidalinti patirtimi modeliuojant ir taikant žaidimus mokymo procese, aptarti virtualiuose žaidimuose pasireiškiančius kultūrinius skirtumus. Įvadinis posėdis vyks liepos 8 d. 10 val. KTU auloje (Mickevičiaus g. 37).

išsamiau
Nyderlandų Karalienei bus pristatyti ir KTU mokslo pasiekimai

Birželio 24–26 dienomis Lietuvoje su valstybiniu vizitu lankysis Nyderlandų Karalienė Beatričė. Birželio 26 d. Jos Didenybė atvyks į Kauną, kur lankysis įmonėje „Elinta“, išsiskiriančioje inovatyvia veikla. Susitikime dalyvaus taip pat ir Kauno technologijos universiteto atstovai, kurie pristatys Karalienei KTU mokslo pasiekimus.

išsamiau
Universitetas išleido 84-ąją absolventų laidą

Birželio 20 d. KTU auloje surengta iškilminga diplomų teikimo šventė. Pirmiausiai diplomai įteikti geriausiesiems Universiteto absolventams. Vėliau iškilmės persikėlė į fakultetus.

išsamiau

   1 2 3 [Toliau] [Paskutinis]

 


 

Atnaujinta 2009.02.04
Taip pat
Kas? Kur? Kada?

„Studijų aidai“
„Gaudeamus“
Nuotraukos spaudai
Apie MUS rašo
Įvykių archyvas
Suvenyrai

Kontaktai
Viešųjų ryšių skyrius