EN
KAUNO TECHNOLOGIJOS UNIVERSITETAS
 
 
 
IŠSAMIAU APIE ĮVYKIUS
INFORMACIJA
Apie Universitetą
Struktūra
Studijos
Moksliniai tyrimai
Tarptautiniai ryšiai
Biblioteka
Renginiai ir įvykiai
 
Moksleiviams
Stojantiesiems
Studentams
Darbuotojams
Absolventams
Visuomenei
Verslui
 
2011 1 2 3 4 5 6 7 8
2010 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2009 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2008 1 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
      
Rodyti visas

  2010 m. July
 
KTU gimnazistai tarptautinėje chemijos olimpiadoje pelnė aukščiausius įvertinimus

Liepos 19–28 d. Tokijuje, Japonijoje, vyko 42-oji tarptautinė chemijos olimpiada. Lietuvos jauniesiems chemikams ji buvo ypač sėkminga – pelnyti net 4 visų spalvų medaliai. Džiugu, kad šioje olimpiadoje dalyvavę Kauno technologijos universiteto gimnazistai pelnė aukščiausius įvertinimus – aukso ir sidabro medalius.

išsamiau
LAMA BPO pasirengė antrajam priėmimo į aukštąsias mokyklas etapui

Lietuvos aukštųjų mokyklų asociacija bendrajam priėmimui organizuoti (LAMA BPO) pasirengė antrajam priėmimo į aukštąsias mokyklas etapui. LAMA BPO ištaisė pirmajame etape padarytus skaičiavimo netikslumus ir apie tai informavo stojančiuosius.

išsamiau
Stojantiesiems – dėl antrojo priėmimo etapo

Stojantiesiems, dalyvavusiems pagrindinio priėmimo II etape, kvietimai studijuoti bus paskelbti liepos 29 d. 15 val. Sutartis stojantieji turės pasirašyti nuo liepos 30 d. iki rugpjūčio 4 dienos.

išsamiau
Naujas internetinis projektas – www.kernel.lt // Technologijos.lt 2010-07-27

Neseniai internete atsidarė naujas projektas, susijęs su naujausiomis informacinėmis technologijomis (IT ). Paties projekto įdėja yra išskirtinė. Jo pagrindinis tikslas - sukurti internete vietą, kur visi žmonės, besidomintys IT, gali dalintis savo žiniomis, patarimais, programomis ir t.t su kitais.

išsamiau
Nacionalinės kompleksinės programos – langas į naujas mokslo proveržio erdves

Liepos mėnesį pasirašyti pirmieji nacionalinių kompleksinių programų projektai su Vilniaus universitetu, Kauno medicinos universitetu ir Kauno technologijos universitetu. Šių programų tikslai ir uždaviniai orientuoti į aukščiausios kvalifikacijos specialistų rengimą, mokslinių tyrimų plėtrą, mokslo ir verslo bendradarbiavimo skatinimą.

išsamiau
ŠMPF kviečia teikti paraiškas Pažintinių vizitų programos konkursui

Švietimo mainų paramos fondas (ŠMPF) kviečia teikti paraiškas 2010–2011 m. pažintinių vizitų programos konkursui. Galutinė paraiškų pateikimo data – š. m. spalio 15 d. Pažintinis vizitas – tai vidutiniškai 3–5 dienas trunkantis vizitas į vieną iš 27 ES šalių. Šio kvietimo pažintiniai vizitai vyks 2011 m. kovo – 2011 m. birželio mėnesiais.


išsamiau
Artūras Jančys. Ėmėsi statybų // Lietuvos rytas – Laikinoji sostinė , 2010-07-24

Kauno technologijos universitetas (KTU) ėmėsi statybų, pakeisiančių įprastą Studentų miestelio veidą.

išsamiau
Jaunimo fotografijos konkurse – miesto gyvenimas

Kasmetinis globalus jaunimo fotografijos konkursas „Shoot Nations” kviečia dalyvauti 11–25 metų amžiaus žmones iš bet kurios pasaulio vietos. Geriausių darbų autoriai bus apdovanoti, o jų darbai dalyvaus Jungtinių Tautų būstinėje Niujorke vyksiančioje parodoje, skirtoje Tarptautinei jaunimo dienai.

išsamiau
Stojančiųjų į pirmosios pakopos ir vientisąsias studijas dėmesiui!

Pakviestieji studijuoti KTU laukiami atvykstant pasirašyti studijų sutarties.
Pasirašyti studijų sutartį būtina iki liepos 28 d. 17 val.
Nurodytu terminu nepasirašęs studijų sutarties stojantysis į priimtųjų studijuoti sąrašus neįtraukiamas ir dalyvauja pagrindinio priėmimo II etape.

išsamiau
Lietuvos studento pažymėjimas: geros naujienos!

Lietuvos studentų sąjunga (LSS) prieš naujuosius studijų metus skelbia geras naujienas apie Lietuvos studentų pažymėjimus (LSP). Nuo šiol studentai Lietuvos studentų sąjungoje naują LSP užsisakyti ar turimo LSP galiojimą pratęsti galės pigiau, greičiau ir patogiau. Visiems LSP turėtojams studentų sąjunga parengė specialią nuolaidų su LSP programą ir iš esmės atnaujino tinklalapį www.lsp.lt.

išsamiau

   1 2 3 4 [Toliau] [Paskutinis]

 


 

Atnaujinta 2009.02.04
Taip pat
Kas? Kur? Kada?

„Studijų aidai“
„Gaudeamus“
Nuotraukos spaudai
Apie MUS rašo
Įvykių archyvas
Suvenyrai

Kontaktai
Viešųjų ryšių skyrius