EN
KAUNO TECHNOLOGIJOS UNIVERSITETAS
 
 
 
IŠSAMIAU APIE ĮVYKIUS
INFORMACIJA
Apie Universitetą
Struktūra
Studijos
Moksliniai tyrimai
Tarptautiniai ryšiai
Biblioteka
Renginiai ir įvykiai
 
Moksleiviams
Stojantiesiems
Studentams
Darbuotojams
Absolventams
Visuomenei
Verslui
 
2011 1 2 3 4 5 6 7 8
2010 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2009 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2008 1 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
      
Rodyti visas

  2010 m. September
 
Aldona Kvedarienė. ES parama magistrą grąžino į kaimą // Panevėžio balsas 2010-09-30
išsamiau
A.Davidavičius. Klasterizacija kaip smulkiojo ir vidutinio verslo ateitis Lietuvoje // Kauno diena 2010-09-30
išsamiau
Studentai turi galimybę dirbti su naujausia CAD programine įranga // Aina.lt 2010-10-29

KTU PI Technologijų fakultete studentams ir dėstytojams buvo pristatyta viena moderniausių automatinio valdymo ir elektros instaliacijos projektavimo programų CADS Planner Electric. Kiekvienais metais KTU Panevėžio institutas savo studentus supažindina su techninės įrangos naujovėmis, rengdamas jiems paskaitas – seminarus, kuriuos veda įvairių įmonių atstovai.

išsamiau
Informacinis renginys besidomintiems studijomis ir tyrimais Vokietijoje

Visus besidominčius studijomis bei tyrimais Vokietijoje maloniai kviečiame į informacinį renginį apie Vokiečių akademinių mainų tarnybos (Deutscher Akademischer Austausch Dienst - DAAD) tokių projektų finansavimo galimybes.

išsamiau
KTU šaulės startas

Rugsėjo 13–19 dienomis Vroclave (Lenkija) vyko III pasaulio universitetų šaudymo čempionatas. Varžybose Lietuvos komandos sudėtyje dalyvavo ir Kauno technologijos universiteto Ekonomikos ir vadybos fakulteto trečio kurso studentė Vida Ajutytė.

išsamiau
Lietuvos studentų irklavimo čempionate – 2-oji vieta

Rugsėjo 18 d. Trakuose vyko Lietuvos studentų irklavimo čempionatas, kuriame dalyvavo ir KTU studentai Mindaugas Švarcas, Mantas Tamaliūnas ir Rosita Nomeikaitė. M. Švarcas ir M. Tamaliūnas M2 valčių klasėje (pavienė, dvivietė be vairininko) varžėsi su šešiomis įgulomis iš Lietuvos universitetų. Sportininkams teko įveikti net 2 kilometrų distanciją.

išsamiau
Mindaugas Jackevičius. Anksciau kepusi IT specialistus, Lietuva greit ju gali pritrukti // Technologijos.lt 2010-09-28

Į Lietuvą ateinančios informacinių technologijų (IT) bendrovės koreguoja darbo rinką – persivilioja paprastesnių įmonių darbuotojus ir planuoja plėstis toliau. Kai kurie specialistai perspėja, kad turime perorientuoti socialinius mokslus besirenkančius abiturientus, antraip greit pritrūksime IT specialistų. Kiti mano, kad IT specialistų jau parengta tiek, kad užtektų ir dar penkiems „Barclays“.

išsamiau
Dr. Raimondas Narkevičius. Žuvininkystės produktu saugos užtikrinimas // Valstiečių laikraštis 2010-09-28

Žuvų produktai yra vieni svarbiausių ir vertingiausių maisto produktų. Žuvys yra svarbus baltymų, omega-3 riebalų rūgščių, antioksidantų, vitaminų (B, A ir D), mikroelementų (kalio, fosforo, geležies, mangano, jodo, seleno ir kt.) šaltinis.

išsamiau
KTU Verslo strategijos institutas kviečia studijuoti

Kauno technologijos universiteto Verslo strategijos institutas kviečia prisijungti prie intelektualaus verslo elito, norinčio ir gebančio savo žinias „idarbinti“ asmeniniam bei institucijos klestėjimui. Šiuo metu institutas vykdo priėmimą šias studijų programas:

išsamiau
Studentai praktinių žinių semsis simuliacinėse imonėse // 15min.lt 2010-09-28

Lietuvos aukštųjų mokyklų studentai baigę mokslus ne visuomet turi darbo pradžiai reikalingų praktinių įgūdžių. Europos Sąjungos (ES) 2007–2013 m. struktūrinių fondų remiamus projektus, kurių pagalba bandoma spręsti šią problemą, Lietuvoje vykdo kelios stambios asociacijos. 15min.lt pasidomėjo, kaip šie projektai vykdomi skirtinguose Lietuvos miestuose.

išsamiau

   1 2 3 4 5 6 7 8 9 [Toliau] [Paskutinis]

 


 

Atnaujinta 2009.02.04
Taip pat
Kas? Kur? Kada?

„Studijų aidai“
„Gaudeamus“
Nuotraukos spaudai
Apie MUS rašo
Įvykių archyvas
Suvenyrai

Kontaktai
Viešųjų ryšių skyrius